Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Złożono już milion zamówień przedpremierowych na Wiedźmina 3

Pliki gotowe do pobrania na GOG.

CD Projekt poinformował, że na całym świecie złożono już ponad milion zamówień przedpremierowych na Wiedźmina 3.

W oko go!

„Przekroczyliśmy milion preorderów i to wszystko dzięki wam! Pragniemy podziękować wszystkim graczom za zaufanie i wsparcie” - komentuje Marcin Iwiński, współzałożyciel polskiego studia.

„To już ostatnia prosta i dajemy z siebie wszystko - w ostatnich dwóch tygodniach poprawiliśmy optymalizację na wszystkich platformach i rozpoczęliśmy pracę nad dodatkami” - dodał menedżer.

Wspomniane rozszerzenia to Serca z Kamienia z premierą w październiku oraz przyszłoroczne Krew i Wino z akcją w Toussaint. Łącznie mają zapewnić około 30 godzin rozgrywki.

Tymczasem osoby składające zamówienia na GOG mogą już pobrać pliki gry, by bez opóźnień przystąpić 19 maja do zabawy. Konieczne jest ściągnięcie 26 GB danych, a instalacja wymaga 35 GB wolnego miejsca na dysku. W aplikacji GOG Galaxy znaleźć można także 52 osiągnięcia do odblokowania - uwaga na spoilery.

Osoby czekające na wersję pudełkową w opakowaniu także znajdą klucz na GOG, ale rejestracja nie będzie wymagana - choć konieczna do pobrania zapowiedzianych DLC.

Wiedźmin 3 zmierza na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Zobacz na YouTube

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Wiedźmin 3: Dziki Gon

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze