Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zapowiedziano kolejne testy beta Tekken 8. Zapisy już ruszyły

Jest też nowa postać.

Bandai Namco zapowiedziało kolejną fazę zamkniętych beta testów Tekken 8. Przy okazji zaprezentowano także zwiastun ujawniający bohatera, który dołączy do obszernego grona wojowników.

Jak możemy się dowiedzieć z komunikatu od twórców, testy dla ograniczonej liczby graczy odbędą się w dniach od 20 do 23 października. Użytkownicy wszystkich platform - czyli PC (Steam), PS5 i Xbox Series X/S - będą mogli przetestować 19 wojowników na sześciu arenach. Sprawdzą też kilka nowych mechanik, których zabrakło w czerwcowej becie. Chęć udziału można zgłaszać poprzez oficjalną stronę gry. Osoby, którym udało się dostać do poprzedniej fazy, mają zapewnione miejsce w kolejnej.

Deweloperzy wykorzystali okazję do zaprezentowania Feng Wei, a więc wojownika dobrze znanego fanom starszych odsłon cyklu. Postawny bohater operuje wachlarzem całkiem widowiskowych ataków, zasypując przeciwników gradem kopnięć, szybkich prostych, a nawet i potężnym słupem światła.

Tekken 8 zadebiutuje już 26 stycznia 2024 roku na PC, PS5 i Xbox Series X/S. Z ogłoszenia oficjalnej daty premiery dowiedzieliśmy się też, że tytuł zaoferuje na premierę pakiet 32 wojowników, którzy zawalczą o tytuł Króla Żelaznej Pięści. Nie zabraknie ulubieńców graczy takich jak Kazyua, Jin, Xiaoyu, Jun czy Yoshimitsu, ale również i kilku całkowicie nowych twarzy.

Na koniec warto wspomnieć, że ostatnia faza testów nie obyła się bez kontrowersji. Mimo zakończenia czerwcowej bety, niektórzy gracze kontynuowali zabawę. Firma wystosowała więc oficjalny komunikat, w którym ostrzegła, że użytkownicy korzystający z nieuczciwie zdobytej wersji naruszają nie tylko licencję użytkownika, ale także zasady turniejowe cyklu Tekken World Tour, więc mogą zostać z niego wykluczeni.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze