Skip to main content

Lidia Sobieska chce wygrać w imieniu wszystkich Polaków. Trailer nowej postaci w Tekken 8

Pani premier zadebiutuje latem.

Wirtualna premier Polski ma zamiar opuścić tego lata sejmowe ławy. Lidia Sobieska nie wybiera się jednak do Parlamentu Europejskiego, lecz pojawi się w Tekken 8. Capcom opublikował trailer z rozgrywką dla nowej postaci.

Materiał wideo oferuje choćby pierwszy rzut ucha na kwestie dialogowe w rodzimym języku. Dzięki temu dowiadujemy się, że należy walczyć z honorem, a bohaterka chce wygrać w imieniu wszystkich Polaków.

Zobacz na YouTube

Lidia Sobieska jest drugą (po Eddym Gordo) postacią DLC i trafi do gry tego lata. Dodatek z wojowniczką ukaże się we wczesnym dostępie w ramach „Character Year 1 Pass”, choć nadal nie znamy konkretnej daty debiutu.

To już druga kadencja bohaterki w słynnej serii Tekken, ponieważ pani premier debiutowała w Tekken 7, w ramach 4. przepustki sezonowej. Rozczarują się miłośnicy kawaleryjskiej szarży z szablą w dłoni, ponieważ jej styl walki to tradycyjne karate. Przynajmniej kimono jest biało-czerwone (podobnie jak atak Rage Art).

Jak potwierdza trailer, w wolnych chwilach Sobieska lubi eksplorować lokalne restauracje w poszukiwaniu przysmaków, choć z całą pewnością nic nie zastąpi żurku i schabowego.

Zobacz także