Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwsza dodatkowa postać już wkrótce w Tekken 8. Nadciąga Eddy Gordo

Wojownik dostał trailer.

Bandami Namco sprecyzowało, że Eddy Gordo zadebiutuje w Tekken 8 już w przyszłym tygodniu, 1 kwietnia. To pierwszy wojownik dodawany do bijatyki w ramach DLC.

Już od stycznia wiedzieliśmy, że pierwszy będzie właśnie Gordo, a teraz otrzymaliśmy trailer oraz konkrety termin. W planach na pierwszy sezon popremierowego wsparcia są jeszcze trzy postacie, po jednej latem, jesienią i zimą. Obecnie nie wiadomo, o kim dokładnie mowa.

Zobacz na YouTube

Eddy będzie tymczasem bardzo dobrze znany fanom cyklu. Debiutował w Tekken 3 i szybko stał się jednym z ulubieńców. Jest też nieco kontrowersyjny, ponieważ „spamowanie” kopniakami w stylu capoeiry nie wszystkim się podoba, zwłaszcza jeśli stoją po przeciwnej stronie pola walki.

Poprzednia odsłona serii otrzymała łącznie aż czternaście dodatkowych postaci w czterech sezonach DLC, w tym całkiem nowatorskich „gości specjalnych”, takich jak Negan z The Walking Dead, Noctis z Final Fantasy 15 i Geese Howard z Fatal Fury.

Można spodziewać się, że Tekken 8 nie zostanie w tyle pod względem liczby DLC. Bandami Namco zdążyło już w lutym wywołać pewne kontrowersje, dość niespodziewanie dodająco do gry sklepik z transakcjami cyfrowymi za „Tekken Coins”, kupowanymi oczywiście za prawdziwe pieniądze.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Tekken 8

Video Game

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze