Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zapowiedziano Jagged Alliance: Rage! - nową odsłonę taktycznej serii

Premiera jesienią.

THQ Nordic zapowiedziało Jagged Alliance: Rage!, czyli kolejną odsłonę kultowej serii taktycznych gier turowych. Zaprezentowano zwiastun i ujawniono kilka informacji o produkcji. Nie podano natomiast dokładnej daty premiery - gra ukaże się jesienią.

Trailer pozwala przyjrzeć się obranemu przez twórców kierunkowi artystycznemu - deweloperzy zastosowali nietypowy, kreskówkowy i uproszczony styl graficzny.

Fabuła przedstawi wydarzenia rozgrywające się 20 lat po historii z pierwszej części serii. Trafimy na tropikalną wyspę, gdzie dowodząc kompanią żołnierzy spróbujemy pokonać narkotykowego barona i jego armię.

Oddział składa się z doświadczonych najemników - każdego wyposażono w inne zdolności specjalne. Twórcy obiecują, że wszyscy weterani wyróżnią się osobowością. Ujawniono też, że zagramy w trybie kooperacji przez sieć, ale maksymalnie w dwie osoby.

Można już składać zamówienia przedpremierowe. Produkcja ukaże się na PC, PS4 i Xbox One. Za grę odpowiada Cliffhanger Productions - twórcy Jagged Alliance Online.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły