Skip to main content

Star Wars Jedi: Ocalały zagości na The Game Awards? Zapewne poznamy datę premiery

I zobaczymy nowy trailer.

Zdaniem Toma Hendersona, znanego insidera, już w przyszłym miesięcu poznamy więcej informacji o Star Wars Jedi: Ocalały. Wszystko dzięki rzekomej obecności gry na imprezie The Game Awards 2022.

Dziennikarz powołał się na anonimowe źródło, wedle którego gra ma zostać pokazana już 8 grudnia. Prezentacja odbędzie się zaledwie 30 minut po rozpoczęciu wydarzenia, a oprócz oficjalnej daty premiery otrzymamy także nowy zwiastun oraz szczegółowe informacje o przedsprzedaży produkcji.

Słowa Hendersona potwierdził inny dziennikarz - Jeff Grubb. „Star Wars Jedi: Ocalały pojawi się na The Game Awards” - napisał Henderson na Twitterze. „Tak” - dodał krótko Grubb.

Wygląda na to, że premiera gry zbliża się do nas wielkimi krokami. Przypomnijmy, że zdaniem Grubba, kampania marketingowa ma być krótka, a sam tytuł trafi na rynek już w marcu przyszłego roku. Podobny scenariusz zasugerował również jeden z przedstawicieli Electronic Arts, który w rozmowie z inwestorami ujawnił, że przed kwietniem 2023 roku zadebiutuje „duża marka”.

Zobacz także