Skip to main content

Star Wars Jedi: Ocalały nie zaliczy opóźnienia - zapewnia znany dziennikarz

Kampania marketingowa ma być krótka.

Jeff Grubb poinformował, że Star Wars Jedi: Ocalały jest na dobrej drodze do premiery. EA szykuje podobno krótką kampanię marketingową, po której gra prędko trafi na rynek.

Zgodnie z obietnicami twórców, tytuł powinien zadebiutować w przyszłym roku. Graczy zmartwił jednak brak informacji oraz nowych materiałów promocyjnych. Dawkę dobrych wieści przyniósł na szczęście Jeff Grubb - znany leaker - zapewniając, że produkcja gry przebiega podobno bezproblemowo.

- Oni [EA] mają plan. Zaczną o tym mówić w grudniu i od razu przejdą do premiery. W tej chwili nie ma żadnego problemu z grą. Kto wie, coś może się zmienić, ale teraz nie ma problemu - mówił dziennikarz w podcaście Game Mess Mornings.

Grubb nawiązał przy okazji do pogłoski, wedle której Star Wars Jedi: Ocalały miałoby trafić na rynek już w marcu. Jeśli firma rzeczywiście planuje rozpocząć kampanię marketingową w grudniu, to taka data premiery wydawałaby się bardzo prawdopodobna.

- Tytuł nadal jest na dobrej drodze do tej marcowej premiery. Tak jak mówiliśmy przez cały czas, tak jak przez cały czas Electronic Arts przedstawiało w swoich raportach o zarobkach dla inwestorów - wielka gra od partnera nadchodzi.

Zobacz także