Skip to main content

Zabawy z policją w trailerze Need for Speed Unbound. Rzut oka na gameplay

Jest szybko i kolorowo.

Zgodnie z zapowiedziami, studio Criterion opublikowało pierwszy konkretny materiał z rozgrywki w Need for Speed Unbound. Oglądamy głównie rywalizację z policją w mieście Lakeshore.

„Aby dotrzeć na szczyt, musisz podjąć ryzyko. Wybierz jak i kiedy postawić wszystko na jedną kartę” - czytamy w opisie. Okazuje się, że będziemy mogli nawet postawić pieniądze na własne wyścigi.

„Czas to pieniądz, więc znajdź najszybszy sposób na zarobienie wystarczająco dużo gotówki, by zapisać się na cotygodniowe eliminacje” - dodano. Celem w trybie fabularnym będzie najwyraźniej wygranie „ostatecznej” rywalizacji, znanej jako The Grand.

Po raz kolejny widzimy także kreskówkowe elementy - skrzydełka podczas skoków, kolorowy dym palonych opon czy linie świateł. Jak już potwierdzono, opcje te będzie można wyłączyć i wydaje się, że powyższy materiał wideo oferuje właśnie fragmenty pozbawione ozdobników.

Need for Speed Unbound debiutuje 2 grudnia na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Posiadacze zamówień przedpremierowych zagrają trzy dni wcześniej.

Zobacz także