Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kreskówkowe efekty w NFS Unbound będzie można wyłączyć. Jest pierwszy gameplay

„Są jak wszystkie inne części w aucie”.

Twórcy Need For Speed Unbound opublikowali krótki gameplay z nadchodzącej odsłony serii. Skupiono się na charakterystycznych, kreskówkowych efektach graficznych.

Jak wyjaśnia oficjalny profil gry w serwisie Twitter, dodatkowe elementy graficzne, nazywane tutaj „driving effects” będzie można personalizować zgodnie z własnymi upodobaniami. Działanie systemu zaprezentowano na materiale widocznym poniżej.

Później profil rozwinął wypowiedź, odpowiadając na często zadawane przez fanów pytanie. „Tak, efekty można wyłączyć. W zasadzie to możesz nawet nigdy ich nie włączać. Są jak wszystkie inne części w aucie” - napisano w wiadomości.

Przypomnijmy, że Need For Speed Unbound zadebiutuje już 2 grudnia tego roku. Tym razem za grę odpowiada doświadczone studio Criterion, które wcześniej tworzyło części od pod tytułach Hot Pursuit (2010) oraz Most Wanted (2012). Cechą charakterystyczną gry jest stylizowana, komiksowa grafika. Wiadomo na ten moment, że w produkcji pojawi się gościnnie znany raper A$AP Rocky.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze