Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wydano darmowy mod Long War 2 do strategii XCOM 2

Dłuższa i trudniejsza kampania.

Modyfikacja Long War 2 do strategii XCOM 2 dopiero co doczekała się zapowiedzi, a jest już dostępna w pełnej wersji na Steamie - do pobrania za darmo z Warsztatu gry.

Za projekt odpowiedzialni są twórcy identycznego moda do poprzedniej odsłony serii. Na fali popularności projektu założyli własne studio, Pavonis Interactive (dawniej Long War Studios) i pracują także nad własnym tytułem.

Również deweloperzy gry - Firaxis - byli pod wrażeniem pierwszego Long War, dlatego przy kontynuacji zaoferowali szerokie wsparcie.

Long War 2 znacznie wydłuża kampanię fabularną, do około 100-120 misji. Jest też wysyłanie kilku drużyn na raz i zarządzanie komórkami ruchu oporu, z własnymi surowcami, danymi wywiadowczymi i rekrutacją.

Eksplozje potwierdzone

Do tego dziewięć klas postaci: Sharpshooter, Shinobi, Ranger, Assault, Gunner, Grenadier, Specialist, Technical and Psionic (plus Sparks dla posiadaczy DLC). Są też dwie kolejne kategorie broni, nowi przeciwnicy i ogólny wzrost poziomu trudności dzięki zaawansowanej sztucznej inteligencji.

Long War 2 nie wspiera innych modów, padów i wersji Mac oraz Linux. Zadziałają za to wszystkie dodatki DLC do XCOM 2, choć nie są wymagane.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

XCOM 2

PS4, Xbox One, PC, Mac

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze