Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mod do XCOM 2 dodaje kooperację

Wspólne misje.

Interesująca modyfikacja do strategii XCOM 2 wprowadza do gry kooperację dla maksymalnie dwóch osób, umożliwiając wspólne wykonywanie misji.

Projekt można pobrać za darmo z poziomu Warsztatu na Steamie.

Z kolegą raźniej

Są pewne ograniczenia: mod jest w wersji beta i nie działa obecnie w misjach z ograniczona liczbą tur oraz w rozgrywce Ironman, ze względu na inny system zapisów.

Aby przystąpić do wspólnej zabawy, dwie osoby muszą zainstalować modyfikację, wczytać dowolny zapis i udać się na ekran wyboru drużyny. Hostujący graczy wybiera skład, ale zostawia jedno wolne miejsce. Pojawi się specjalny przycisk, służący do zaproszenia znajomego.

Co ciekawe, twórcy z Team Dragonpunk zapewniają, że czekają już na zaakceptowanie kodu, który pozwoli na kooperację dla maksymalnie 12 osób.

Zobacz na YouTube

Deweloperzy poświęcili 10 miesięcy na przygotowanie projektu, ale planują już dużo bardziej rozbudowaną modyfikację, gdzie celem jest dodanie do XCOM 2... smoków. Tutaj prace wspomaga sam Jonah Lobe, który stworzył latające gady (i inne modele) w Skyrimie.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

XCOM 2

PS4, Xbox One, PC, Mac

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze