Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wyciekły screeny ze Spider-Man na PC. Znamy ustawienia graficzne

Pająk na ultrapanoramicznym monitorze.

Do premiery Spider-Man Remastered na PC zostało już tylko kilka dni, ale niecierpliwi gracze mogą już teraz nacieszyć się kilkoma screenami z wersji komputerowej, które wyciekły do sieci.

Na Reddicie opublikowano zrzuty ekranu z ultrapanoramicznego obrazu, a na Twitterze pojawiły się screeny z ustawień graficznych oraz mapowania przycisków klawiatury. Wybrane obrazki umieszczamy poniżej.

Dla większości graczy najbardziej interesujące będą zapewne ustawienia graficzne. Screen potwierdza, że mamy do dyspozycji sporo opcji, poczynając od przygotowanych przez twórców presetów, po filtrowanie i jakość tekstur, ustawienia cieni i geometrii.

Źródło: TheHeeper55 na Reddicie
Źródło: TheHeeper55 na Reddicie
Źródło: cstwk na Reddicie

Jest też możliwość wyłączenia „upiększaczy”, a więc m.in. efektów flary, aberracji chromatycznej czy blooma i winiety. Pecetowców ucieszy też możliwość ustawienia pola widzenia, o którym na konsolach w większości przypadków można tylko pomarzyć.

Spider-Mana przetestujemy na PC już niedługo, bo gra debiutuje 12 sierpnia.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze