Skip to main content

Wyciekły grafiki z Call of Duty 2024 oraz Modern Warfare 2

Rzut oka na mapy.

Wygląda na to, że do sieci wyciekły grafiki koncepcyjne z dwóch części Call of Duty - nadchodzącego Modern Warfare 2 oraz odsłony planowanej na 2024 rok, nad którą pracuje studio Treyarch.

Obrazki znaleziono podobno w kodzie testowej wersji mobilnego Warzone, a udostępniono na twitterowym koncie RealiityUK, które krótko potem zostało usunięte, co dodaje przeciekowi nieco wiarygodności. Wciąż trzeba je jednak traktować jako niepotwierdzone.

Poniższe grafiki (dostępne teraz m.in. na forum ResetEra) przedstawiają podobno mapy multiplayer do Modern Warfare 2 - a właściwie ekrany wczytywania. Gracze zmierzą się najwyraźniej w okolicach toru wyścigowego, na polu naftowym, w muzeum i tajemniczym SABA.

Grand Prix
Oilfield
Museum
SABA

Są też inne nazwy map, ale już bez obrazków: Esports Gym, Exhume, Fallout, Favela (remake mapy z poprzedniego Modern Warfare 2?), Firing Range, Floating Bay, Killhouse, Lighthouse, Luxury, Mountain Town i Narcos.

Poniższy obrazek pochodzi zaś podobno z trybu DMZ, przypominającego Escape From Tarkov:

Tryb DMZ

RealiityUK udostępniło też grafiki pochodzące rzekomo z „Call of Duty 2024” od Treyarch. Według nieoficjalnych informacji, akcję tej odsłony osadzono w latach 90., w trakcie I wojny w Zatoce Perskiej.

Stealth
Pillage
Sira
Fishtown
Hydro

Niestety nie każda mapa ma już ekran ładowania. Udostępnię je, gdy zostaną dodane” - tłumaczy internauta.

Zobacz także