Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Modern Warfare 2 otrzyma tryb w stylu Escape from Tarkov - uważa leaker

Ze sprzedażą przedmiotów włącznie.

Tegoroczne Call of Duty: Modern Warfare 2 zaoferuje podobno tryb rozgrywki przypominający założenia Escape from Tarkov, włącznie z możliwością sprzedawania znalezionych podczas misji przedmiotów.

Nieoficjalne wieści przekazał na Twitterze renomowany leaker „TheGhostOfHope”, nie od dzisiaj specjalizujący się właśnie w popularnych strzelankach Activision.

Założenia Escape from Tarkov są proste: wkraczamy na sporych rozmiarów mapę z jednym życiem, rywalizując ze sztuczną inteligencją i innymi graczami. Podczas eksploracji wykonujemy misje i znajdujemy przedmioty, które zachowujemy jedynie, jeśli uda się uciec z życiem.

Przynajmniej część elementów ma przejąć właśnie opcja zabawy o nazwie DMZ w Modern Warfare 2 (nie mylić z Modern Warfare 2 z 2009 roku). Jak ujawnił „TheGhostOfHope”, całość zadebiutuje w wersji beta.

Twórcy opracowują podobno cztery zróżnicowane mapy, wspomniane targowisko do sprzedawania i kupowania przedmiotów, a nawet dynamiczną pogodę i cykl dobowy oraz możliwość zdobycia skórek i schematów do „normalnych” trybów, włącznie z Warzone 2.

Możliwa ma być podobno także zabawa offline, tylko przeciwko sztucznej inteligencji. Doniesienia nie są oczywiście potwierdzone, lecz popularność Escape from Tarkov coraz częściej zaczyna zwracać uwagę innych wydawców.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły