Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Modern Warfare 2 otrzyma tryb w stylu Escape from Tarkov - uważa leaker

Ze sprzedażą przedmiotów włącznie.

Tegoroczne Call of Duty: Modern Warfare 2 zaoferuje podobno tryb rozgrywki przypominający założenia Escape from Tarkov, włącznie z możliwością sprzedawania znalezionych podczas misji przedmiotów.

Nieoficjalne wieści przekazał na Twitterze renomowany leaker „TheGhostOfHope”, nie od dzisiaj specjalizujący się właśnie w popularnych strzelankach Activision.

Założenia Escape from Tarkov są proste: wkraczamy na sporych rozmiarów mapę z jednym życiem, rywalizując ze sztuczną inteligencją i innymi graczami. Podczas eksploracji wykonujemy misje i znajdujemy przedmioty, które zachowujemy jedynie, jeśli uda się uciec z życiem.

Przynajmniej część elementów ma przejąć właśnie opcja zabawy o nazwie DMZ w Modern Warfare 2 (nie mylić z Modern Warfare 2 z 2009 roku). Jak ujawnił „TheGhostOfHope”, całość zadebiutuje w wersji beta.

Twórcy opracowują podobno cztery zróżnicowane mapy, wspomniane targowisko do sprzedawania i kupowania przedmiotów, a nawet dynamiczną pogodę i cykl dobowy oraz możliwość zdobycia skórek i schematów do „normalnych” trybów, włącznie z Warzone 2.

Możliwa ma być podobno także zabawa offline, tylko przeciwko sztucznej inteligencji. Doniesienia nie są oczywiście potwierdzone, lecz popularność Escape from Tarkov coraz częściej zaczyna zwracać uwagę innych wydawców.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule
Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze