Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

WWE 2K14 z kampanią 30 Years of WrestleMania dla miłośników historii zapasów

Ponad 45 klasycznych pojedynków.

WWE 2K14 zostanie rozbudowane o kampanię „30 Years of WrestleMania”, w której znajdziemy zawodników i mecze związane z historią tego sportu.

Na potrzeby nowego trybu przygotowano ponad 45 klasycznych pojedynków z przeszłości, w tym walki Hulk Hogan vs Andre The Giant z Wrestlemania 3 (1987 rok).

Na ring powrócą także The Rock oraz John Cena. Pełną listę zawodników poznamy w weekend, podczas imprezy SummerSlam Axxess.

Twórcy przygotowali także klasyczne areny walk, odpowiednie stroje dla kibiców i zawodników oraz sekwencje wejściowe. Gracze będą nagradzanie za wierne odwzorowanie pojedynków z przeszłości.

Wszystkie mecze otrzymają stylowe wprowadzenie, opowiadające historię pojedynku. Dostępny będzie nawet filtr obrazu, symulujący nagrania z kaset VHS.

- Momenty, które definiują WrestleManię i WWE trwają wiecznie... Na wzór ikonicznych walk z serii Rambo - stwierdził Paul „Triple H” Levesque, jedna z gwiazd współczesnego WWE. - Chodzi o tworzenie postaci i wspomnień, które trwają wiecznie. Właśnie to robiliśmy przez ostatnie 30 lat dzięki Wrestlemanii.

Kolejna odsłona serii WWE 2K14 od studia Yuke's zadebiutuje na konsolach X360 i PS3 już 1 listopada. Wydawcą jest firma 2K Sports, która przejęła prawa do licencji po upadku THQ.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze