Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

World of Warcraft uatrakcyjni podziemia ze starszych rozszerzeń

Dzięki funkcji Timewalking.

Gracze na maksymalnym, setnym poziomie doświadczenia mogą odwiedzić w World of Warcraft podziemia (dungeons) z wydanych w przeszłości dodatków, ale nie czeka ich tam żadne wyzwanie.

Teraz Blizzard ujawnił na oficjalnej stronie, że planuje wprowadzenie do gry funkcji Timewalking, która sprawi, że starsza zawartość znowu stanie się atrakcyjna.

Timewalking będzie organizowane co jakiś czas, w ramach weekendowych okazji w Azeroth. Podczas trwania wydarzenia tego typu, gracze będą mogli wkroczyć do znanych z przeszłości podziemi z poziomu wyszukiwarki dungeonów.

Po dotarciu na miejsce statystyki postaci zostaną jednak drastycznie zmniejszone, by przeciwnicy w danej lokacji ponownie byli wyzwaniem dla prowadzonych bohaterów.

Co interesujące, wszystkie zdobyte elementy wyposażenia po opuszczeniu podziemia staną się dużo potężniejsze, by dostosować się do rozwiniętej postaci na setnym poziomie.

Opcja jest już aktywna na publicznych serwerach testowych, dostępnych za darmo dla wszystkich zainteresowanych. Gracze mogą odwiedzić między innymi Ahn'kahet: The Old Kingdom z Wrath of the Lich King czy Mana Tombs i The Arcatraz z The Burning Crusade.

Ahn'kahet. Pamiętacie?
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze