Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

World of Warcraft: kupowanie czasu gry za złoto od jutra w Europie

Ok. 80 euro za Token.

Gracze z Europy będą mogli od jutra - 21 kwietnia - korzystać z systemu Tokenów, umożliwiających zakup abonamentu także za złoto z gry. Usługa wystartuje o godzinie 17 - ogłosił Blizzard..

Specjalne „kupony” kupimy w sklepie - za 20 euro (ok. 80 zł) - lub na aukcji od innych użytkowników, w cenach rozpoczynających się od 35 tysięcy sztuk złota.

Opcja dostępna jest dwóch tygodni w Stanach Zjednoczonych, gdzie cenę ustalono początkowo na 20 dolarów i 30 tys. sztuk złota. Ta druga kwota waha się jednak znacznie, w zależności od popytu.

Jeden Token WoW to 30 dni czasu gry. Gracze mogą kupić je za prawdziwe pieniądze, po czym sprzedać za złoto. W ten sposób Blizzard daje użytkownikom z zasobniejszymi portfelami legalną i bezpieczną szansę pozyskania wirtualnej waluty, podczas gdy doświadczeni gracze nie muszą wydawać pieniędzy na abonament.

W przyszłości wartość w złocie nie będzie ustalana już przez Blizzard. Obecnie limit zakupów wynosi 10 kuponów na 30 dni, ale ograniczenie to może ulec zmianie.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły