Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

World of Warcraft: kupowanie czasu gry za złoto od jutra w Europie

Ok. 80 euro za Token.

Gracze z Europy będą mogli od jutra - 21 kwietnia - korzystać z systemu Tokenów, umożliwiających zakup abonamentu także za złoto z gry. Usługa wystartuje o godzinie 17 - ogłosił Blizzard..

Specjalne „kupony” kupimy w sklepie - za 20 euro (ok. 80 zł) - lub na aukcji od innych użytkowników, w cenach rozpoczynających się od 35 tysięcy sztuk złota.

Opcja dostępna jest dwóch tygodni w Stanach Zjednoczonych, gdzie cenę ustalono początkowo na 20 dolarów i 30 tys. sztuk złota. Ta druga kwota waha się jednak znacznie, w zależności od popytu.

Jeden Token WoW to 30 dni czasu gry. Gracze mogą kupić je za prawdziwe pieniądze, po czym sprzedać za złoto. W ten sposób Blizzard daje użytkownikom z zasobniejszymi portfelami legalną i bezpieczną szansę pozyskania wirtualnej waluty, podczas gdy doświadczeni gracze nie muszą wydawać pieniędzy na abonament.

W przyszłości wartość w złocie nie będzie ustalana już przez Blizzard. Obecnie limit zakupów wynosi 10 kuponów na 30 dni, ale ograniczenie to może ulec zmianie.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

World of Warcraft

PC, Mac

See 4 more
Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze