Skip to main content

Wolfenstein 2: The New Colossus - Przedział F

Misja, w której odkrywamy niespodziewanych gości na pokładzie łodzi podwodnej.

Po ucieczce w kapsule ratunkowej z latającego statku w misji Oblężenie trafisz z powrotem do łodzi podwodnej. Kiedy scenka się zakończy będziesz miał w rękach nową laserową broń - Laserkraftwerk. Strzel nim w płytę w ścianie z prawej strony.

Przejdź do szybu i zwróć uwagę na fragment podłogi z żółtym kolorem. Skocz na niego i w powietrzu naciśnij klawisz kucania, dzięki czemu bohater zeskoczy na dół. Trafisz do sporych rozmiarów szybu, gdzie zacznij iść w lewą stronę.

Dość nieoczkiwanie w tej części łodzi natkniesz się na wrogów.

Na końcu drogi skręć w prawo i wejdź na górę po drabinie. Trafisz do miejsca, gdzie natkniesz się na sporą grupę przeciwników (obrazek powyżej). Możesz ułatwić sobie z nimi walkę strzelając w wybuchowe butle, przy których stoją. Rusz przed siebie i idź, aż dotrzesz do pomieszczenia z wielki tłokami. Z lewej strony jest wejściu do szybu, z którego skorzystaj.

Dojdź do końca i wjedź po platformie z tłokiem na górę. Przeskocz przez barierkę, rusz w lewo, a potem skręć do korytarza z prawej. W pewnej chwili spadniesz na ziemię. Przejdź wtedy do kolejnej lokacji, która będzie zalana wodą. Przejdź na drugą stronę pomieszczenia i kontynuuj.

Przestaw płytkę, aby dotrzeć do nowej lokacji.

W końcu trafisz na klatkę schodową. Wejdź na górę i rozpraw się z grupą przeciwników. Uważaj, bo na dole jest dwóch dowódców, których warto wyeliminować. Po oczyszczeniu terenu udaj się w pobliże rury na wyższym piętrze i zlokalizuj metalową płytkę (obrazek powyżej) na prawo od niej. Przestaw ją i przejdź do nowego pomieszczenia.

Przejdź w prawo, a potem po zniszczonej ścieżce stworzonej z różnych rzeczy, udaj się na górę z lewej. Przejdź przez barierkę i oczyść pomieszczenie z przeciwników. Następnie zlokalizuj metalowe drzwi, które zniszcz wiązką z Laserkraftwerka.

Zniszcz wybuchowe beczki, aby przejść dalej.

W nowym pomieszczeniu znajdziesz dowódcę oraz sprzęt komunikacyjny. Strzel w wybuchowe pojemniki (obrazek powyżej), co umożliwi przejście do kolejnej części łodzi, gdzie czeka sporo nowych wrogów. Dobrze jest się skierować na deptak z lewej, skąd będziesz mógł eliminować kolejnych rywali (najpierw zastrzel jednak żołnierza obsługującego działko laserowe).Po wyczyszczeniu pomieszczenia możesz udać się do lokacji z prawej, gdzie znajdziesz generator działka laserowego. Udaj się do końca głównego pomieszczenia i skorzystaj z drabiny z prawej strony, żeby dostać się na górę. Potem wystarczy kontynuować jedyną możliwą drogą, aż do dotarcia do sojuszników.

Read this next