Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wolfenstein 2: The New Colossus - Powrót

Misja, w której niszczymy drona Seta, rozmawiamy z Anią i planujemy desant w Ameryce.

Po przeszukaniu przedziału F i zakończeniu scenki udaj się na korytarz i rusz w lewo. Wejdź do pomieszczenia z lewej, gdzie spotkasz Seta i Sigrun. Podejdź do naukowca i obejrzyj przerywnik z wyhodowanym przez niego zwierzęciem.

W trakcie rozmowy dowiesz się, że Set chciał stworzyć strzelnicę dla żołnierzy, ale w trakcie prac pojawił się problem z niemieckim dronem, który wymknął się spod kontroli. Nowym zadaniem Blazkowicza będzie pozbycie się maszyny.

Po przejściu przez drzwi z napisem Shooting Range znajdziesz się na strzelnicy.

Przejdź przez przejście z prawej i skręć w lewo, po czym udaj się do pomieszczenia z napisem Shooting Range (obrazek powyżej). Po wejściu do środka od razu natkniesz się na drona, który poleci w prawo. Za nim ruszysz w kiego stronę warto podnieś z ziemi z prawej zestaw ulepszający.

Jeśli przejdziesz teraz do zakładki „Uzbrojenie", to będziesz mógł dodać jedno ulepszenie do wybranego przez siebie rodzaju broni. Wystarczy na niego kliknąć, a potem w rozwijanym menu z lewej wybrać, jakie ulepszenie chcesz dodać do danego rodzaju oręża.

Ostrzelaj drona z dwóch broni, co szybko zakończy jego żywot.

Zejdź za dronem w prawo na dół, a po chwili dotrzesz do strzelnicy. Ostrzelaj wrogą maszynę z dystansu, a potem pobiegnij za nią i zestrzel ją (obrazek powyżej). Uważaj, bo przy upadku maszyna eksploduje. Następnie wróć do Seta z informacją o ukończeniu zadania.

Dowiesz się wtedy, że Blazkowicza szukała Ania. Przejdź przez przejście z lewej, a dotrzesz do głównego poziomu statku. Spójrz po skosie w prawo, a zobaczysz pomieszczenie, przy którym jest czerwona tabliczka z napisem „Hełm". W środku natkniesz się na Alessandro i Miriam. Skieruj się wtedy w prawo i wejdź do pomieszczenia, gdzie czeka Anna.Kobieta opowie o dzienniku Caroline, w którym znalazła notatki na temat ruchu oporu. Następnie poprosi, abyś odnalazł Fergusa (w zależności, którego z nich wybrałeś na początku gry). Wróć do laboratorium Seta i przejdź przez drzwi na wprost. Następnie przejdź przez kolejne z napisem Ammo Depot. W tym momencie rozpocznie się ostatnia scenka w tej misji, po której wylądujesz na Manhattanie.

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze