Skip to main content

Wo Long: Fallen Dynasty ponownie zachwyca. To może być czarny koń 2023 roku

Sporo walki i wielcy bossowie w gameplayu.

Nowy projekt Team Ninja - Wo Long: Fallen Dynasty - otrzymał nowy zwiastun ze sporą dawką gameplayu. Materiał ponownie robi wrażenie i wygląda na to, że fani wymagających RPG akcji mogą sobie ostrzyć zęby na ten tytuł.

Pokazano sporo walki i ogromnych wrogów. Szykuje się wartka akcja, wysoki poziom trudności i mnóstwo bossów do pokonania. Premiera odbędzie się 3 marca 2023 roku, przy czym gra trafi zarówno na PC, jak i obie generacje PlayStation i Xbox.

Zajmująca się wydaniem gry firma Koei Tecmo ogłosiła też specjalne wydanie tytułu, Steelbook Launch Edition. Oprócz gry zawiera ono tytułowy steelbook oraz dwa przedmioty kosmetyczne - lodową i ognistą koronę. Jest też Digital Delixe Edition, z cyfrowym artbookiem, mini soundtrackiem i Season Passem, na którego składają się trzy pakiety DLC.

Wspomniane DLC to Battle of Zhongyuan, Conqueror of Jiangdong i Upheaval in Jingxiang. Nie znamy ich szczegółów, ale przybliżone daty premier już tak: zadebiutują odpowiednio w czerwcu, wrześniu i grudniu 2023 roku.

Przypomnijmy, że za Wo Long odpowiadają twórcy m.in. Nioh i Bloodborne. Gra łączy elementy fantastyki z realiami historycznymi, a rozgrywa się w starożytnych Chinach, w tzw. Epoce Trzech Królestw, gdy Cesarstwo rozpadło się na trzy niezależne państwa.

Zobacz także