Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Władca Pierścieni powraca. Serial "Pierścienie Władzy" z pierwszym zwiastunem

Elfy, krasnoludy i lawa.

Zgodnie z zapowiedziami, finał rozgrywek ligi NFL w USA był okazją na zaprezentowanie pierwszego zwiastuna serialu „The Lord of the Rings: The Rings of Power”, debiutującego na początku września.

Materiał prezentuje sporo imponujących widoków i efektów specjalnych. Jest rzut oka na miasto elfów, górską wspinaczkę Galadrieli, walkę z potworem i - jak się wydaje - wykuwanie tytułowych Pierścieni.

Akcja serialu toczy się w czasie Drugiej Ery i nie bazuje na żadnych konkretnych wydarzeniach z książek Tolkiena, lecz oparta jest o bogate fundamenty i mitologię, jakie pisarz zaoferował w „Silmarillionie”.

Ambitna produkcja o budżecie sięgającym rzekomo nawet 1 miliarda dolarów za pięć sezonów nie skupi się na jednym bohaterze, lecz przedstawi cały szereg wątków, przeskakując podobno pomiędzy aż 22 „głównymi” postaciami i licznymi opowieściami.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze