Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wkrótce wystartuje zbiórka funduszy na nowy magazyn Secret Service

Cel to 93 tys. zł.

Wkrótce rozpocznie się zbiórka funduszy przeznaczonych na prowadzenie i rozwój magazynu Secret Service. Wyznaczony cel to 93 tys. zł.

Kolejni autorzy tekstów Secret Service będą ujawniani w miarę postępów zbiórki

O powrocie popularnego pisma na rynek poinformowano w czerwcu. Redaktorem naczelnym nowej edycji będzie Piotr „Micz” Mańkowski.

Zbiórka w serwisie Polak Potrafi - polskim odpowiedniku popularnego Kickstartera - została zbyt wcześnie udostępniona publicznie. Jeden z użytkowników Niezatapialni.pl zdążył jednak zapisać zawartość strony ze wszystkimi informacjami.

Odliczanie na oficjalnej stronie Secret Service zakończy się o godzinie 3:09. Właśnie wtedy rozpocznie się zbiórka pieniędzy.

Wspierając projekt sumą 9 zł można zagwarantować sobie dostęp do pierwszego numeru pisma w formacie PDF. By otrzymać wydanie papierowe trzeba wpłacić sumę 16 zł.

Przedstawiciele nowej redakcji Secret Service zaznaczają, że niezależnie od wyniku zbiórki, magazyn powróci na rynek.

„Niezależnie od wyników tej kampanii Secret Service wróci, a my nie przewidujemy możliwości zakończenia działalności po kilku numerach. Mamy już swoje lata i nie po to wracamy, żeby Wam i sobie zawracać głowę. Robimy to z radością, ale na poważnie”.

Zebrane fundusze przeznaczone zostaną na wszelkiego rodzaju koszty pracownicze, sprzęt, oprogramowanie i licencje, biuro, koszty druku i „kilkadziesiąt innych drobiazgów”. Jeżeli zbiórka nie zakończy się sukcesem, wszyscy wpłacający odzyskają swoje pieniądze.

O autorze
Komentarze