Skip to main content

Wisła Płock znowu bawi się w GTA. Materiał wyszedł świetnie

Polskie Grand Theft Auto powraca.

Włodarze Wisły Płock i piłkarz Piotr Tomasik są najwyraźniej wielkimi fanami GTA. Klub opublikował bowiem inspirowane serią Rockstara wideo, które towarzyszy informacji o przedłużeniu kontraktu z zawodnikiem.

Nagranie jest kontynuacją materiału sprzed roku, również poświęconemu wspomnianemu sportowcowi. Film - tak jak poprzedni - przedstawia 34-latka przygotowującego się do podpisania nowego kontraktu.

Wideo jest wzorowane na GTA, zwłaszcza na starszych odsłonach gangsterskiego cyklu. Pojawia się między innymi krótka sekwencja pościgu policyjnego wraz z gubieniem stróżów prawa. Twórcy odtworzyli też charakterystyczne ujęcie kamery i ruchy postaci.

Do tego inne elementy, które powinni kojarzyć fani gangsterskiej serii. Nie brakuje więc wizyty w sklepie z odzieżą oraz nałożonego na ekran interfejsu wraz z mini-mapą oraz informacją o ilości posiadanych pieniędzy.

Materiał przypadł do gustu internautom, którzy chwalą pomysł i wykonanie w komentarzach na Twitterze i pod samym filmem w serwisie YouTube. „Absolutna petarda” - pisze jeden z fanów. „To jest złoto w najczystszej postaci” - wtóruje inna użytkowniczka.

Zobacz także