Skip to main content

Remaster GTA: San Andreas faktycznie skrywa grafikę z GTA 6? Tak twierdzi informator

Tajemnicze zdjęcie.

Po premierze pakietu GTA: The Trilogy The Definitivie Edition fani odnaleźli w pakiecie obrazek, który miałby pochodzić z GTA 6. Teraz jeden z informatorów twierdzi, że tak jest w istocie.

Przypomnijmy, że w remasterze Grand Theft Auto: San Andreas natrafiono na oprawione w ramkę zdjęcie, którego nie było w oryginalnej wersji tytułu. Gracze są przekonani, że fotografia przedstawia lokację, jakiej nie znajdziemy w grze.

Obrazek ukazuje niewidzianą dotychczas posiadłość i fani podejrzewają, że dom pojawi się w powstającym GTA 6. Informator o pseudonimie Matheusvictorbr twierdzi, że spekulacje są zasadne.

Po kilku miesiącach, udało mi się potwierdzić, że ta grafika pochodzi z nowej odsłony Grand Theft Auto. To lokacja wygenerowana na silniku gry, jest najpewniej inspirowana amerykańskimi przedmieściami w okolicach Hollywood na Florydzie” – pisze na Twitterze.

Nie jest jednak jasne, na ile informacje przekazywane przez Matheusvictorbra są wiarygodne. Faktem jest, że internauta specjalizuje się w wieściach związanych z serią GTA oraz studiem Rockstar Games.

Szczegóły na temat nowego Grand Theft Auto nie są na razie znane, chociaż jakiś czas temu oficjalnie potwierdzono, że prace nad projektem trwają. Tytuł znajduje się podobno na „zaawansowanym” etapie rozwoju.

Zobacz także