Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Parodia GTA trafia w punkt. Fani naśmiewają się z serii Rockstara

Gra w prawdziwym życiu.

Japońska grupa Komazawa Isolation publikuje w sieci zabawne parodie Grand Theft Auto, nagrywane w prawdziwym życiu. Ich seria „GTA Tokio” zyskuje na popularności.

Materiały żartują w szczególności z animacji postaci, a ulubionym gagiem grupy jest bieg w miejscu po zablokowaniu się na ścianie lub innym elemencie otoczenia. Są też przesadnie dramatyczne reakcje „NPC” po zderzeniu się z nimi i inne nienaturalne zachowania.

Wszystko w akompaniamencie charakterystycznych dźwięków i interfejsu z GTA, w tym znaczników nałożonych na „świat gry”. Napisy i wypowiadane przez postacie kwestie są niestety w języku japońskim, ale nie przeszkadza to w cieszeniu się parodią.

Krótkie filmiki ukazują się już od kilku tygodni, ale wciąż zyskują fanów, między innymi dzięki popularyzacji na Twitterze.

Niektórzy czytelnicy mogą kojarzyć Komazawa Isolation z ich pierwszego materiału z GTA, pochodzącego jeszcze z 2020 roku. W ciągu niecałych dwóch lat wideo zgromadziło już ponad dwa miliony wyświetleń na YouTube.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze