Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wiemy, kiedy zadebiutuje System Shock Remake. Twórcy chwalą się nowościami

Nightdive ma ważne ogłoszenie.

Gracze wyczekujący odświeżonej wersji kultowego System Shocka nie będą musieli już długo czekać - twórcy właśnie poinformowali, że remake zadebiutuje w marcu 2023 roku. Pochwalili się też, jak w ich grze można rozczłonkowywać wrogów.

W najnowszym wpisie od króla remasterów i remake’ów - studia Nightdive - można wyczytać, że skala odświeżonego System Shocka zdecydowanie ewoluowała, natomiast współpraca z Prime Matter pozwoliła skupić się na usprawnieniach z zakresu „jakości życia” (quality-of-life improvements) oraz naprawie błędów.

Ponadto deweloperzy zadbali o stworzenie nowych wariantów przeciwników, co ma się przełożyć na dodatkowe wyzwania dla graczy w późniejszych etapach rozgrywki. W międzyczasie naniesiono też usprawnienia efektów związanych z bronią, a za przykład podano karabin plazmowy.

Nightdive wspomina także o możliwości rozczłonkowania wrogów. Było to jednym z priorytetów studia, dlatego zadbano o związany z tym model dla każdej wrogiej jednostki. Prezentacja w formie krótkiego nagrania znajduje się na oficjalnej stronie projektu w serwisie Kickstarter.

Jeden z mutantów posłużył jako prezentacja systemu rozczłonkowania

System Shock Remake stanowi powrót do legendarnej produkcji z 1994 roku. Gra trafi na PC, Xbox One, Xbox Series X, PS4 i PS5.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule
Oczekiwanie na obraz okładki

System Shock Remastered

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze

Marcin Hołowacz

Contributor

Komentarze