Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion - nowa aktualizacja poprawia stabilność i usuwa błędy z zapisami

Patch na razie dostępny tylko na PC.

  • Opublikowano nową aktualizację Watch Dogs Legion
  • Patch naprawia błędy związane z działaniem gry
  • Wprowadzono też pliki dla testów trybu sieciowego

Ubisoft opublikował kolejną aktualizację Watch Dogs Legion. Twórcy poprawili szereg błędów, w tym kolejne usterki związane z zapisami rozgrywki.

Patch oznaczony numerem 3.0 na razie dostępny jest tylko na PC, ale wkrótce powinien pojawić się również na konsolach. Posiadacze komputerów osobistych mają do pobrania od 10 do 15 GB.

Deweloperzy zaimplementowali wiele poprawek technicznych, poprawiających stabilność produkcji. Usunięto błędy, które prowadziły do awarii tytułu - między innymi w trakcie ładowania świata i wychodzenia do menu głównego.

Naprawiono też usterkę, która powodowała, że po wciśnięciu przycisku „Kontynuuj” gra ładowała pierwszy, a nie ostatni save. Wyeliminowano także usterkę, przez którą rozgrywka automatycznie się nie zapisywała, gdy użytkownik wyłączał produkcję na ekranie wyboru postaci po zgonie wcześniejszego bohatera.

Ponadto usunięto problem z nieskończonym wczytywaniem stanu zabawy w sytuacji, kiedy gracz straci wszystkich swoich podopiecznych. Do tego ulepszenia związane z poszczególnymi misjami.

To nie wszystko, ponieważ aktualizacja implementuje pliki dla zamkniętych testów technicznych trybu wieloosobowego - darmowy multiplayer powinien ukazać się na początku bieżącego roku. Pełna lista zmian i nowości dostępna jest na forum Ubisoftu.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze