Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion - W brzuchu bestii: Temida, lot dronem

Niszczymy rdzeń.

Kolejna misja główna, która stanie się dostępna po ukończeniu zadania fabularnego o nazwie Plan kradzieży planów. Zacznij od skierowania się do zaznaczonego budynku, do którego trzeba będzie się włamać.

Po dotarciu na miejsce wkradnij się na jedną z kamer na dachu. Zobaczysz z niej pojemnik (1) z pająkbotem, którego przyzwij. Następnie otwórz wentylator (2) i wejdź robotem do środka.

Przyjrzyj się zamkowi w zamkniętych drzwiach na wprost, dzięki czemu na dole, przy schodach z prawej, zlokalizujesz strażnika (3) z kluczem. Pobierz od niego dane.

Wróć do pomieszczenia na górze i wkradnij się do danych na biurku (4).

Wróć do agenta, którym wejdź do środka budynku od frontu. Nad bramkami przerzuć pająkbota i wkradnij się przez kratkę (5) do windy, gdzie zhakuj konsolę. Po zakończeniu alarmu wyjdź pająkiem z windy, wyłącznikiem przy biurku wyłącz lasery w bramkach, po czym udaj się agentem do windy.


Lot dronem - dotarcie do rdzenia

W nowej lokacji podejdź do szyby i namierz dane do pobrania. Okaże się, że niezbędne będzie skorzystanie z pająkbota.

W pobliżu znajdziesz pojemnik z robotem. Przywołaj go lub skorzystaj ze swojego i wejdź do systemu wentylacyjnego. Szukaj kolejnych wejść, aż dotrzesz na korytarz z laserami (6). Stawaj przed każdym z nich i popatrz przez chwilę, jak działają - niektóre poruszają się na boki, inne w górę i w dół. Kiedy pojawi się możliwość szybko przebiegaj do kolejnego fragmentu korytarza, nie aktywując alarmu.

Na koniec wejdź do kolejnego szybu i w sąsiednim pokoju włam się do serwera. Po chwili zaczniesz sterować małym dronem, którym musisz dotrzeć do rdzenia. Rusz przed siebie - trafisz na zamkniętą kratkę, którą otworzysz strzelając laserem w czerwone punkty (7).

Leć dalej omijając przeszkody. W przypadku wiatraków zawsze ustawiaj się tak, żeby nie trafić przez wytwarzany przez nie pęd powietrza. W pewnej chwili dolecisz do pomieszczenia z wiatrakami i ścianami z prądem, które też musisz omijać. Aby przelecieć bezpiecznie skorzystaj z zagłębienia (8) z prawej.

Kolejną przeszkodą będą pomieszczenia z nagrzewającymi się elementami (9). Należy poczekać, aż ostygną i zrobią się ciemne, po czym trzeba szybko przelecieć przez taką lokację.

W dalszej części lotu dotrzesz do miejsca z wentylatorami i ścianami elektrycznymi. Aby przelecieć bezpiecznie przez to oraz kilka kolejnych miejsc, cały czas podążaj wzdłuż ścieżki wytyczonej przez rurki (10). W ten sposób ominiesz niebezpieczeństwa.

W końcu dotrzesz do rdzenia, gdzie będziesz musiał laserem zniszczyć elementy (11) wchodzące w skład sieci zasilającej. Po uczynieniu tego wrócisz do agenta - podejdź nim do komputera, a po prezentacji opuść budynek.

Następnie: Watch Dogs Legion - Nieproszeni aukcjonerzy: aukcja niewolników

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - Plan kradzieży planów: laboratorium dronów

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze