Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion nie wymaga stałego połączenia z Internetem

Zapewniają twórcy.

Twórcy Watch Dogs Legion ujawnili, że w trybie dla pojedynczego gracza tytuł nie będzie wymagał stałego połączenia z Internetem.

W trakcie wczorajszej sesji pytań i odpowiedzi na forum Reddit producent gry - Lathieeshe Thillainathan - zapewnił, że w kampanii fabularnej można grać offline. Zabraknie oczywiście opcji tworzenia i udostępniania zdjęć oraz przeglądania screenów innych użytkowników.

Deweloper odniósł się też do kwestii rozgrywki międzyplatformowej w trybie wieloosobowym, który trafi do gry w grudniu. Tak zwany cross-play pojawi się, ale dopiero w późniejszym terminie. Wraz ze startem multiplayera gracze otrzymają jednak możliwość przenoszenia postępów między różnymi urządzeniami.

Watch Dogs Legion ukaże się 29 października na PC, PS4 i Xbox One. Produkcja jest także tytułem startowym konsol nowej generacji.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze