Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion otrzyma darmowy tryb wieloosobowy

Szczegóły na temat popremierowego rozwoju gry.
 • Watch Dogs Legion wzbogaci się o szereg dodatkowych i darmowych treści
 • Pojawi się tryb multiplayer
 • W planach nowe misje, postacie i zdolności
 • Ubisoft opublikował fabularny zwiastun Watch Dogs Legion i przedstawił informacje o popremierowym rozwoju gry. W planach jest między innymi darmowy tryb wieloosobowy, który zostanie udostępniony 3 grudnia.

  Moduł pozwoli nawet czwórce użytkowników wspólnie eksplorować Londyn i wykonywać aktywności poboczne. Pojawią się misje i wydarzenia zaprojektowane specjalnie z myślą o kooperacji w grupach od dwóch do czterech graczy, w tym tak zwane operacje taktyczne.

  Twórcy przygotowują także warianty rywalizacji. W grudniu do tytułu trafi arena spiderbotów - deathmatch, w którym uczestnicy zabawy (od czterech do ośmiu) przejmują kontrolę nad robotami w formie pająków. Celem jest wyeliminowanie konkurentów.

  Deweloperzy obiecują, że w przyszłości zaimplementują kolejne tryby PvP. Do produkcji zmierza między innymi znana z wcześniejszych części Inwazja, w której użytkownicy mogą przenikać do sesji innych graczy i ich atakować.

  To nie wszystko: w przygotowaniu są dodatkowe treści do kampanii fabularnej - w 2021 roku do gry zawitają nowe misje, postacie i umiejętności oraz moduł New Game Plus. Ponadto w planach są płatne rozszerzenia, wprowadzające bohaterkę z uniwersum Assassin's Creed.

  Watch Dogs Legion ukaże się 29 października na PC, PS4 i Xbox One, a późniejszym terminie na PS5 i Xbox Series X/S.

  O autorze

  Awatar Piotr Bicki

  Piotr Bicki

  News Editor

  Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

  Komentarze