Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion - jak otworzyć drzwi

Zamknięte wejście: klucz, terminal.

W Watch Dogs Legion istnieją różne typy blokad drzwi. Poznanie zasad ich otwarcia pozwoli ci sprawniej poruszać się wewnątrz budynków i pomiędzy piętrami.

Zacznijmy od drzwi odblokowanych. Jeżeli wejście jest otwarte, to po najechaniu na zamek zobaczysz napis Otwórz/zamknij (1). Wystarczy skorzystać z szybkiego hakowania, by obsłużyć drzwi.

Drzwi zablokowane mają dwa typy zamków:

  • Na terminal obwodu zamkniętego
  • Na klucz zabezpieczeń

Aby rozpoznać typ zabezpieczenia, przytrzymaj przycisk hakowania po najechaniu na zamek. Podpowiedź u góry ekranu określi, z jakim zamkiem masz do czynienia:

W przypadku terminalu obwodu zamkniętego po przytrzymaniu przycisku hakowania zobaczysz czerwoną linię, która zakończy się właśnie na terminalu (2).

Musisz go odblokować, ale wymagana jest interakcja fizyczna. Oznacza to, że musisz albo podejść do terminala agentem, albo pająkobotem.

Po odblokowaniu terminala, drzwi będą otwarte.

W przypadku zamka na klucz zabezpieczający, twoim zadaniem jest odnalezienie wspomnianego klucza. Wypatruj ikony klucza (3) na minimapie oraz interfejsie.

Teraz podejdź do przedmiotu lub postaci z kluczem i rozpocznij jego pobieranie, korzystając z szybkiego hakowania. W trakcie tego procesu musisz pozostać w bliskiej odległości do klucza.

Uwaga: do pozyskania klucza nie jest wymagana fizyczna interakcja. Możesz to zrobić, korzystając z kamer, dronów, pająkobota lub w jakikolwiek inny sposób.

Po pobraniu klucza, drzwi będą gotowe do otwarcia.

Następnie: Watch Dogs Legion - przenoszenie i ukrywanie ciał

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - hakowanie i profilowanie

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze