Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion - Gotowość do służby, cz. 2: dron, serwer, ciężarówka

Kontynuujemy misję fabularną dużo poruszając się po mieście.

W poprzedniej części misji Gotowość do służby opisywaliśmy pierwsze spotkanie z technologią AR oraz rekrutację pracownika budowlanego. Po wykonaniu tych czynności czas na kontynuację misji.

Kolejnym celem będzie udanie się do pubu Connie, który zostanie zaznaczony na mapie. W środku spotkasz zwerbowanego pracownika, z którym porozmawiaj. Po chwili wcielisz się w jego postać. Udaj się do wybranego punktu, po czym włącz kołowe menu i wybierz z niego drona użytkowego (1).

Kiedy pojawi się na niebie przejmij nad nim kontrolę. Wleć na szczyt wskazanego budynku i podleć do serwera (2). Podleć do niego pionowo od góry, uważając, żeby go nie wywrócić. Po chwili dron uniesie przedmiot.

Kiedy to nastąpi zacznij lecieć w kierunku zaznaczonej na mapie ciężarówki (3). Może się okazać, że zasięg drona nie pozwoli na dolecenie od razu do niej. Gdyby do tego doszło przesuń się agentem bliżej ciężarówki i kontynuuj lot.

Po dotarciu na miejsce agenci się spotkają, a my wrócimy do poprzedniej postaci. Kiedy do tego dojdzie podejdź do zaznaczonych worków budowlanych i skorzystaj z opcji rekonstrukcji AR (4).

Po odtworzeniu scenki wejdź do ciężarówki (5) z serwerem i zacznij kierować się w stronę punktu zaznaczonego przy pałacu Buckingham.

Po dotarciu na miejsce podejdź do wskazanego punktu (6) i przeprowadź kolejną rekonstrukcję AR. Wróć do pojazdu i udaj się w kolejne wskazane miejsce, gdzie będziesz musiał powtórzyć całą akcję.

W końcu będziesz musiał udać się do trzeciego, ostatniego punktu, gdzie należy przeprowadzić rekonstrukcję. Tym razem sprawa będzie nieco trudniejsza, ponieważ zostaniesz zaatakowany przez policję. Ukryj się za jakąś osłoną i ostrzeliwuj wrogów (7).

Co pewien czas na niebie będą pojawiać się wrogie drony (8), które mogą ostrzeliwać bohatera oraz obniżać osłony. Możesz je zestrzeliwać lub namierzać i wyłączać. Wytrzymaj, aż dane zostaną pobrane, po czym oddal się od ciężarówki, gdzie dojdzie do eksplozji EMP.

Oddal się od miejsca potyczki i skorzystaj z szybkiej podróży, żeby dostać się do kryjówki. Po wejściu do środka podejdź do telefonu (9) i odbierz go, co zakończy zadanie.

Następnie: Watch Dogs Legion - Rozgrzebywanie przeszłości, cz.1: plac budowy

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - Gotowość do służby, cz. 1: AR, rekrutacja agenta

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Watch Dogs Legion

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze