Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion - Rozgrzebywanie przeszłości, cz.1: plac budowy

Misja fabularna DedSec.

Jest to kolejna misja główna, która rozpocznie się automatycznie po ukończeniu zadania o nazwie Gotowość do służby. W trakcie bieżącego zadania dobrze będzie skorzystać z pracownika budowlanego, którego wcześniej werbowałeś.

Zacznij od skierowania się w stronę placu budowy, który zostanie zaznaczony na mapie. Nie wchodź jeszcze na plac budowy. Zamiast tego uruchom menu z mapą i przejdź do zakładki Drużyna (1), po czym wybierz postać pracownika budowlanego z menu z lewej i wybierz go (2).

Dzięki temu będziesz mógł wejść na teren budowy niezauważenie. Zacznij kierować się w stronę dziury w ziemi (3). Omijaj przy tym strażników (4), którzy z bliższej odległości nadal będą mogli rozpoznać agenta. Pamiętaj też, aby nie biegać, gdy w pobliżu są wartownicy.

Po zejściu na dół rusz przed siebie, mijając strażnika z lewej. Wprawdzie może on zobaczyć bohatera, o czym poinformuje napełniający się wskaźnik (5), ale jeśli się nie zatrzymasz, to nie rozpozna jego prawdziwej tożsamości. Dojdź za kontener (6), a na ziemi znajdziesz nogę uszkodzonego pająkbota - podnieś ją.

Kolejnym celem będzie zdobycie trzech danych wywiadowczych, co łączy się z dotarciem do trzech komputerów. Pierwszy (7) znajduje się w podziemiach, w których przebywasz. Wystarczy wrócić do miejsca, w którym zszedłeś na dół i udać się do kolejnej lokacji (uważaj na pojedynczego wartownika).

Do drugiego komputera (8) dotrzesz po wyjściu z podziemi. Uważając na strażników podejdź do narożnika z komputerami.

Ostatni również znajduje się na górze - wystarczy cały czas podążać wzdłuż jednej ściany, aż dotrzesz do narożnika z celem (9).

Po zdobyciu danych wróć do podziemi i skieruj się do miejsca, gdzie znalazłeś nogę pająkbota. Skorzystaj z technologii AR, aby odtworzyć scenę. Następnie przejmij kontrolę nad pająkiem z lewej i udaj się nim do szybu (10).

Kontynuuj, aż dotrzesz do wspomnienia z ciężarówkami (11). Przeanalizuj dane, a potem zeskanuj osoby, które pojawią się przy pojazdach.

Teraz wystarczy powrócić do agenta i niezauważenie opuścić (12) plac budowy, aby zakończyć tę część misji.

Następnie: Watch Dogs Legion - Rozgrzebywanie przeszłości, cz. 2: Scotland Yard, pająkbot

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - Gotowość do służby, cz. 2: dron, serwer, ciężarówka

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze