Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion - Dom śmierci: uwolnienie agenta, spotkanie

Prawda czy kolejny podstęp?

Misja fabularna, którą rozpoczniesz automatycznie po ukończeniu zadania głównego o nazwie Niezbity dowód. Pierwszym celem będzie uwolnienie porwanego wcześniej agenta DedSecu, dzięki czemu będziesz mógł ponownie korzystać z jego usług.

Zacznij od skierowania się do wybranego punktu. Następnie zlokalizuj miejsce, gdzie ulica zjeżdża pod normalny poziom do tunelu - to właśnie tu znajdziesz agenta (1), którego uwolnij.

Następnym celem będzie udanie się na Trafalgar Square i podejście do ławki (2), gdzie masz spotkać się z Malikiem. Szybko okaże się, że ze spotkania znowu nic nie wyjdzie.

Wstań z ławki i zacznij podchodzić do zaznaczonych osób oraz hakować (3) ich telefony.

W pewnej chwili otrzymasz informację o przesyłce, która znajduje się w skrytce (4) przy fontannie. Podejdź do niej i sięgnij po zawartość.

Po animacji od razu zacznij uciekać w stronę ulicy (5). Postaraj się, jak najszybciej dotrzeć do samochodu i uciekaj przed napastnikami.

Jeśli chcesz ich szybko zgubić, to uruchom mapę i zacznij jechać w stronę rzeki (6). Po dotarciu na miejsce opuść pojazd, wskocz do wody i zacznij odpływać. W ten sposób szybko zgubisz ogon i ukończysz misję.

Następnie: Watch Dogs Legion - Dossier Malika: Filament

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - Niezbity dowód: kryjówka Malika, Bagley

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze