Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion - broń: kupowanie, podnoszenie, zdobywanie nowej

Jak zdobyć karabiny, strzelby i pistolety?

Na tej stronie tłumaczymy, w jaki sposób zdobywać bronie w Watch Dogs Legion. System jest nieco nietypowy i dla wielu graczy może wydawać się wręcz nieintuicyjny.

W grze nie ma sklepu z bronią ani żadnego systemu jej sprzedaży. Jedynym sposobem na zdobycie nowych egzemplarzy jest kupno kolejnych modeli (1) w zakładce Technologia, gdzie rozwijamy postacie. Kupiona tu broń będzie tylko ogłuszać wrogów, ale mogą z niej skorzystać wszyscy członkowie DedSecu.

Broń ogłuszającą można wymienić, edytując danego agenta w zakładce Drużyna.

Jeżeli chodzi o bronie śmiertelne, dostęp do nich zyskasz tylko kierując specjalistycznymi postaciami, które mają je na wyposażeniu (2). O dostępie do broni specjalnej dowiesz się, profilując postać:

Broni nie można podnosić z poległych wrogów ani znajdować w żaden inny sposób. Broni śmiertelnej nie można też wymienić czy usunąć z ekwipunku.

Następnie: Watch Dogs Legion - zmiana gadżetu i zdolności, edycja broni

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - przenoszenie i ukrywanie ciał

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze