Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion bez darmowego upgrade'u na PS5? Ubisoft zaprzecza

Ulepszenie do wersji na nową konsolę dla wszystkich.

Ubisoft zaprzecza doniesieniom, z których wynika, że standardowe wydanie Watch Dogs Legion na PS4 w wersji cyfrowej nie zaoferuje darmowego upgrade'u do odsłony na PS5.

Wątpliwości pojawiły się po tym, gdy na kartach gry w sklepie PS Store zauważono, że wzmianka o bezpłatnym ulepszeniu na nową konsolę Sony widnieje tylko w opisach droższych edycji tytułu - Gold i Ultimate.

Wzmianka o darmowym upgradzie widoczna jest tylko na kartach droższych edycji Watch Dogs Legion

Ponadto informacje potwierdził komunikat, jaki niemiecki serwis PlayFront otrzymał od pomocy technicznej lokalnego Ubisoftu. Firma stwierdziła, że faktycznie darmowego upgrade'u nie uzyskają nabywcy standardowego wydania gry z dystrybucji cyfrowej.

O komentarz poprosiliśmy jednak przedstawicieli polskiego oddziału wydawcy. W przesłanej wiadomości zapewnili, że bezpłatne ulepszenie do edycji PlayStation 5 gwarantują wszystkie wersje Watch Dogs Legion - zarówno w formie cyfrowej, jak i fizycznej.

Gra zadebiutuje 29 października na PC, PS4 i Xbox One, a późniejszym terminie na PS5 i Xbox Series X/S.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze