Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs 2 - premiera przed końcem marca 2017 roku

Razem z nowym South Park.

Ubisoft opublikował najnowszy raport z wynikami finansowymi, potwierdzając jednocześnie istnienie Watch Dogs 2 oraz wstępny okres premiery gry - przed końcem marca 2017 roku.

Wróci też Aiden? Może lepiej nie.

Wśród ujawnionych danych kluczowa wydaje się być właśnie sekcja „wstępne cele na 2016-2017”, co oznacza rok fiskalny kończący się wraz z początkiem kwietnia przyszłego roku.

Obok „nowej odsłony Watch Dogs” wymieniono tutaj debiuty For Honor, South Park: The Fractured but Whole oraz Ghost Recon WildLands.

Warto pamiętać, że to wstępne założenia - wszystko może się jeszcze zmienić. Jeśli jednak kontynuacja Watch Dogs z 2014 roku miałaby ukazać się w tym okresie, to na pewno w nieco innym świetle należy postrzegać brak Assassin's Creed w tym roku.

O nieoficjalnych informacjach na temat Watch Dogs 2 wspominaliśmy już w styczniu - wydarzenia miałyby rozgrywać się w San Francisco.

W okresie trzech miesięcy - do końca grudnia ubiegłego roku - francuska firma wypracowała sprzedaż na poziomie 561 milionów euro, w porównaniu z 810 milionami w analogicznym okresie 2014 r.

Wydawca przyznaje, że AC: Syndicate zanotowało debiut „słabszy od oczekiwanego”, choć sukcesem okazała się premiera Rainbow Six Siege. Zgodnie z trendami w całej branży, rośnie także znaczenie cyfrowej dystrybucji i transakcji cyfrowych.

„Jesteśmy teraz w pozycji, która pozwala nam nie wydawać nowej odsłony Assassin's Creed w roku fiskalnym i nadal zaprezentować solidne prognozy finansowe” - komentuje dyrektor generalny Yves Guillemot.

Tagi

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze