Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wasteland 3 - ile można mieć postaci w drużynie

Maksymalny liczba postaci i towarzyszy w drużynie.

W trakcie rozgrywki w Wasteland 3 będziesz kierował drużyną składającą się kilku postaci. Jaka jest jednak maksymalna liczba postaci, które możesz posiadać w drużynie i czy są z tym związane jakieś ograniczenia? Na te pytania odpowiadamy w poniższym rozdziale.

O ile rozgrywkę rozpoczniesz z 2 postaciami, kolejne dołączysz do drużyny już po mniej więcej godzinie gry - a dokładniej po odblokowaniu bazy. Twoja drużyna składać może się maksymalnie 6 postaci (1).

Jest tutaj jednak pewne ograniczenie. Mianowicie, tylko 4 z nich może być postaciami utworzonymi przez ciebie - przynajmniej 2 miejsca muszą być zajęte przez towarzyszy, unikalne osoby, które dołączą do ciebie wraz z kolejnymi misjami. Możesz też stworzyć drużynę składającą się niemalże wyłącznie z towarzyszy - tylko 1 postać musi być utworzona przez ciebie.

Warto zadbać o odpowiednią kompozycję drużyny - by postacie wzajemnie się uzupełniały. Pełna, 6-osobowa drużyna pozwoli ci także łatwiej rozwijać zdolności niezwiązane z walką, jak Handel czy Modyfikowanie broni.

Następnie: Wasteland 3 - baza: jak odblokować bazę

Spis treści: Wasteland 3 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Wasteland 3 - jak zmienić skład drużyny

Komentarze