Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Warhammer Online: Age of Reckoning kończy działalność w grudniu

Wygasa licencja studia Mythic.

Serwery MMO Warhammer Online: Age of Reckoning zostaną wyłączone 18 grudnia tego roku - poinformował producent.

W tym samym okresie kończy się licencja Warhammer Fantasy, udzielona studiu Mythic przez Games Workshop. Twórcy wstrzymali już sprzedaż 3-miesięcznych subskrypcji.

„Przez dekadę bawiliśmy się w uniwersum stworzonym przez Games Workshop, a nasz projekt dostępny był przez pięć lat” - napisała producentka gry, Carrie Gouskos. „Jednak - jak wszystko inne - nasz kontrakt dobiegł końca. Zdecydowaliśmy się pójść w innych kierunkach, choć rezygnacja z gry jest dla nas trudna.”

Mythic i Games Workshop kończą współpracę, ale relacje między firmami pozostają dobre. „Praca z Games Workshop była zaszczytem. Choć podążamy teraz w innych kierunkach, nasza więź pozostaje silna” - dodała na blogu Gouskos.

MMO Warhammer Online: Age of Reckoning ukazało się we wrześniu 2008 roku, bazując na licencji bitewniaka Warhammer Fantasy. Rozgrywka koncentruje się na konflikcie dwóch frakcji, a gracze mają do wyboru sześć ras i kilkanaście klas postaci.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły