Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Warhammer: End Times z milionem egzemplarzy i ofertą w Humble Bundle

Do tego Valhalla Hills i inne.

Kooperacyjne Warhammer: End Times - Vermintide sprzedało się na całym świecie w nakładzie przekraczającym milion egzemplarzy, co twórcy świętują za pomocą darmowego DLC oraz oferty specjalnej w najnowszym zestawie Humble Bundle.

Rozprowadzany bez opłat dodatek nosi tytuł Lorebook. Żeby go zdobyć, gracze będą musieli jednak trochę się napracować i zebrać stronice księgi, rozrzucone po Ubersreik. Za ich pośrednictwem poznamy informacje na temat lokacji, przeciwników i świata Warhammer Fantasy.

Poprawienie wyniku miliona sprzedanych egzemplarzy ułatwi za to najnowszy pakiet Humble Bundle, gdzie produkcję studia Fatshark umieszczono w „średnim” zestawie. Szczegóły poniżej.

Wpłata na dowolnym poziomie to dostęp do:

  • Valhalla Hills
  • Legends of Eisenwald
  • The Journey Down: odcinki 1 i 2

Wspomniany „średni” pakiet kosztuje obecnie 6,04 euro (ok. 26 zł) i dodaje ponadto:

  • Warhammer: End Times - Vermintid
  • Jotun
  • Turmoil

Za 9,46 euro (ok. 41 zł) można kupić wszystkie powyższe pozycje, oraz:

  • Verdun
Warhammer: End Times - Vermintide stawia na kooperację i eksterminację skavenów

Wszystkie klucze aktywujemy na Steamie. Do tego 10 procent zniżki dla nowych abonentów usługi Humble Monthly oraz soundtrack z Turmoil.

Organizatorzy promocji już teraz zapewniają, że „średni” pakiet zostanie we wtorek rozszerzony o kolejne pozycje. Jeśli zdecydujemy się na zakup już teraz, następne gry otrzymamy bez dodatkowych opłat.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze