Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kolejne DLC do Warhammer: End Times ukaże się 26 maja

Dodatek z trzema mapami.

Twórcy nastawionej na kooperację gry akcji Warhammer: End Times - Vermintide ujawnili drugi płatny dodatek do produkcji. Rozszerzenie o nazwie Drachenfels ukaże się 26 maja.

DLC zawierać ma trzy nowe mapy. Pierwszą będą ruiny tytułowego zamku Drachenfels, który niegdyś był domem potężnego nekromanty.

Kolejna lokacja przeniesie graczy do podziemi fortecy, gdzie staną przed zadaniem rozbrojenia licznych pułapek. Warto nadmienić, że za każdym podejściem zasadzki mają być rozmieszczane losowo.

Ostatnim poziomem wchodzącym w skład dodatku będzie Summoner's Peak, w którym celem ma być zniszczenie portali stworzonych przez Nurgle'a - Pana Rozkładu.

Ceny rozszerzenia na razie nie podano.

Warhammer: End Times - Vermintide jest najnowszą produkcją szwedzkiego studia Fatshark. Rozgrywka przypomina w założeniach cykl Left 4 Dead, choć o wiele częściej korzystamy z broni białej. Po każdej misji otrzymujemy nagrodę, wybieraną losowo.

Gra cieszy się dużą popularnością. Niedawno autorzy pochwalili się, że od październikowego debiutu na PC tytuł sprzedał się w pół milionie egzemplarzy.

W planach są wersje na konsole Xbox One i PlayStation 4.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze