Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sprzedano 300 tysięcy egzemplarzy Warhammer: End Times

W planach darmowe DLC.

Niezależne studio Fatshark ujawniło, że w nieco ponad dwa tygodnie sprzedano 300 tysięcy egzemplarzy kooperacyjnej gry akcji Warhammer: End Times - Vermintide na PC.

W planach jest także pierwsze rozszerzenie DLC - Sigmar's Blessing. Premiera 3 grudnia. Dodatek pozwoli między innymi „poświęcić” zdobyty ekwipunek na ołtarzu w karczmie, by ulepszyć inny element wyposażenia.

Deweloperzy wprowadzą nowe właściwości broni, unikatowe narzędzia zniszczenia dla każdej z 40 kategorii, prywatne mecze oraz tryb „realizmu”, usuwający z ekranu interfejs czy celownik. Listę innowacji zamyka Survival, czyli walka z kolejnymi falami wrogów.

„Sigmar's Blessing będzie dostępne za darmo dla wszystkich obecnych i przyszłych graczy, a w przyszłości planujemy kolejne darmowe i płatne DLC - zapewnia Martin Wahlund, szef Fatshark.

Nowe dzieło twórców War of the Roses to sieciowa gra FPP nastawiona na kooperację. Grupa czterech łowców wykonuje kolejne misje na ulicach miasta atakowanego przez Skavenów - szczuroludzi znanych z uniwersum Warhammer Fantasy.

Masz chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze