Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tryb hordy w darmowym dodatku do Warhammer Vermintide

Gracze otrzymają też nową mapę w płatnym DLC.

Deweloperzy ze szwedzkiego studia Fatshark zapowiedzieli, że Warhammer End Times: Vermintide otrzyma niedługo nowy tryb rozgrywki. Wcześniej, w lutym, twórcy wprowadzą dodatkową mapę.

Lokacja Schluesselschloss trafi do graczy w ciągu miesiąca, będzie płatnym DLC. Warto zaznaczyć, że użytkownicy, którzy nie zdecydują się na zakup, będą mogli odwiedzić Schluesselschloss dołączając do gry z posiadaczami mapy.

Kolejne rozszerzenie - z trybem Last Stand - udostępniane będzie bezpłatnie, po premierze nowej lokacji. Konkretna data nie jest jeszcze znana.

Last Stand pozwoli grupie graczy odeprzeć ataki wielu fal Skavenów w mieście Ubersreik, na jednej mapie. To typowy odpowiednik tradycyjnego trybu hordy.

Nowe dzieło twórców War of the Roses to sieciowa gra FPP nastawiona na kooperację. Grupa czterech łowców wykonuje kolejne misje na ulicach miasta atakowanego przez Skavenów - szczuroludzi znanych z uniwersum „Bitewniaka”.

Rozgrywka przypomina w założeniach cykl Left 4 Dead, choć o wiele częściej korzystamy z broni białej. Po każdej misji otrzymujemy nagrodę, wybieraną losowo. W ten sposób zdobywamy coraz to lepsze uzbrojenie.

Gra jest dostępna na PC, ma także trafić na PS4 i Xbox One.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Komentarze