Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kooperacyjne Warhammer: End Times dostało pierwsze DLC

Oraz darmową aktualizację.

Warhammer: End Times - Vermintide, kooperacyjna gra akcji w popularnym uniwersum fantasy, otrzymało sporą, darmową aktualizację oraz pierwsze DLC do kupienia.

Schluesselschloss

Wszyscy gracze bez dodatkowych opłat sprawdzą swoje siły w trybie Last Stand, gdzie celem jest odpieranie kolejnych fal skavenów. Im dłużej przetrwamy, tym lepsze wyposażenie do zgarnięcia.

Do tego dwie mapy, dziewięć osiągnięć, kolejne dekoracje, lepsza płynność działania, zmiany w balansie rozgrywki oraz wyeliminowanie szeregu błędów. Pełna lista na oficjalnej stronie.

Osobno zakupić można także DLC o nazwie The Fall, wycenione na 3 euro (ok. 13 zł). Rozszerzenie zawiera kolejną mapę do trybu Last Stand, umieszczoną na terenie fortecy Schluesselschloss.

Co ważne, posiadacze dodatku nadal mogą zapraszać znajomych do rozgrywek we wprowadzanej lokacji, nawet jeśli ci nie zdecydowali się na kupno nowej zawartości.

Warhammer: End Times - Vermintide debiutowało w październiku, na razie tylko na PC. Konwersje PlayStation 4 i Xbox One zaplanowano na obecny rok.

„Gra robi wiele rzeczy lepiej niż najpopularniejszy przedstawiciel gatunku, Left 4 Dead. System łupów i wyraźne różnice między postaciami to spore zalety, ale najważniejszy jest nacisk na walkę w zwarciu” - napisał w recenzji Artur.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze