Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

W lutym wszystkie DLC do Skyrim trafią na PS3

PC: premiera Dragonborn 5 lutego.

Zobacz także: Skyrim - Poradnik, Solucja

Bethesda poinformowała, że najnowsze DLC do The Elder Scrolls V: Skyrim - Dragonborn - ukaże się na komputery 5 lutego. W tym samym miesiącu wszystkie trzy dodatki „powinni otrzymać” także posiadacze PS3.

Na PlayStation 3 ukaże się najpierw dodatek Dragonborn, następnie Hearthfire i Dawnguard. Gra zostanie również zaktualizowana do wersji 1.8. Dokładne daty premiery zostaną ogłoszone po konsultacjach z Sony. Przez tydzień po premierze DLC będą przecenione o 50%.

Nie znamy planów polskiego dystrybutora, dotyczących premiery dodatku na PC. Wysłaliśmy do Cenegi zapytanie w tej sprawie. Przypomnijmy, że poprzednie DLC - Dawnguard - zostało w pełni zlokalizowane, ale wydane z opóźnieniem.

W dodatku Dragonborn zmierzymy się z Dragonbeastem. Dawny władca powraca do Solthseim, aby pokonać wszystkie smoki, wyssać ich energię i, oczywiście, ponownie zasiąść na tronie.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze