Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Video: Zwiedzamy Europejską Martwą Strefę w Destiny 2

Strażnicy, kosmici i ładne widoki.

Europejska Martwa Strefa to pierwsza strefa do swobodnej eksploracji w Destiny 2. Jest też największym tego typu obszarem w grze - na chwilę obecną szacujemy, że różne dostępne tu aktywności to zajęcie na ponad 20 godzin.

Strefa ta to dobry wyznacznik zmiany formuły rozgrywki w otwartych lokacjach. By brać udział w kolejnych misjach i aktywnościach, nie musimy już wracać na orbitę. Wszystko aktywujemy po prostu zwiedzając EMS.

Jedną z nowości są tak zwane Ukryte Sektory. To niezbyt rozbudowane podziemne lokacje, w których czeka na graczy grupa oponentów, miniboss oraz cenny skarb do zdobycia.

Zobacz: Destiny 2 - Recenzja (w przygotowaniu)

Podczas eksploracji trafiamy też na publiczne wydarzenia znane z poprzedniej części. Są również Przygody - misje poboczne ze skromną otoczką fabularną, pozwalającą często lepiej poznać charaktery i motywacje bohaterów niezależnych.

Destiny 2 jest dostępne na konsolach PS4 i Xbox One, a 24 października trafi na PC.

Sequel rozpoczyna się od ataki sił Kombinatu na siedzibę Strażników na Ziemi. Główny wątek fabularny obraca się wokół odzyskiwania pełni utraconej mocy, walki z najeźdźcą i próby odzyskania domu.

Komentarze