Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Vampire The Masquerade Bloodlines 2 może pojawić się w przyszłym roku

„Jest to możliwe” - mówi prezes Paradoxu.

Fredrik Wester - dyrektor wydawnictwa Paradox Inteactive - stwierdził w wywiadzie, że wyczekiwane Vampire The Masquerade Bloodlines 2 może pojawić się już w przyszłym roku.

Wester opowiedział o obecnej sytuacji gry w wywiadzie ze szwedzkim serwisem Privata Affarer. „Jeśli spojrzysz na produkcję gry, to jesteśmy teraz bardziej ostrożni w ogłoszeniach, ponieważ nie udało nam się dotrzymać poprzednio zapowiedzianych terminów. Podjęliśmy decyzję, że nie będziemy o niczym informować, dopóki nie będziemy absolutnie pewni dokładnej, albo chociaż przybliżonej daty premiery” - wyjaśnił biznesmen.

Dodał również, że gra znajduje się „w dobrych rękach” i wydawca jest zadowolony z postępu prac. Bardzo możliwe, że nową zapowiedź zobaczymy już niedługo, gdyż „jest to możliwe” by tytuł zadebiutował już w przyszłym roku.

Oryginalnie gra miała się pojawić już dwa lata temu

Przypomnijmy, że Vampire The Masquerade Bloodlines 2 zapowiedziano pierwotnie na marzec 2020 roku. Jednak problemy w tworzącym grę studiu Hardsuit Labs - jak zwolnienia kluczowych członków projektu - sprawiły, że wydawca niemal anulował grę. Ostatecznie pierwotna wersja gry faktycznie trafiła do kosza, ale sequel przygód w świecie wampirów tworzy od podstaw nowe studio, chociaż do tej pory nie ujawniono, o jaki zespół chodzi.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Content Editor

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.
Komentarze