Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Valorant - misje, dodatkowe PD

Jak przejrzeć i wykonywać misje.

Jak przystało na darmowy tytuł, w Valorant gracze mają możliwość wykonywania misji, by szybciej zdobywać punkty doświadczenia i rozmaite nagrody. W niniejszym rozdziale wyjaśniamy, jak sprawdzać dostępne misje, wykonywać je i na jakie nagrody możemy liczyć.

Aktualnie dostępne misje podejrzeć możesz, najeżdżając kursorem na niewielkie ikonki u góry ekranu (1), co spowoduje, iż pojawi się miniaturowa lista zadań (2).

Jeśli chcesz poznać szczegółowe informacje, przejdź do Strony głównej (3), gdzie wyświetli się nowe okno. Okno misji podzielone jest na kilka części. Znajdziesz tutaj informacje o ilości punktów doświadczenia potrzebnych do awansu na kolejny poziom (4), a tuż poniżej informacje dotyczące elementów, które zostaną odblokowane (5) po awansie na dany poziom.

Do odblokowania są tutaj głównie elementy kosmetyczne, na 5. i 10. poziomie jednak zyskujesz możliwość darmowego odblokowania nowego agenta. Możesz sprawdzić, co dokładnie zostanie odblokowane, klikając na dowolną ikonkę.

W centralnej części znajduje się lista misji (6) do wykonania - przy każdym celu znajdziesz informację dotyczącą tego, ile razy trzeba powtórzyć daną czynność (7), a także ile punktów doświadczenia (8) otrzymasz za ich wykonanie.

Na samym dole okna widnieje licznik czasu - wskazuje czas pozostały do momentu wygaśnięcia misji (9). Gdy zejdzie do 0, misje znikną i zostaną zastąpione przez inne, zmuszając cię do rozpoczęcia ich wykonywania od zera.

Większość misji - jak zadawanie obrażeń, kupno tarcz czy rozgrywanie meczy - wykonuje się niemalże automatycznie, część z nich wymagać może jednak niestandardowego ekwipunku czy wykorzystania konkretnej postaci. Warto mieć to na uwadze i przed rozpoczęciem rozgrywki sprawdzić listę dostępnych celów.

Następnie: Valorant - wyższy skok, crouch jump

Spis treści: Valorant - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Valorant - umiejętności: jak kupować i korzystać

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Valorant

PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze