Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Valeera dołącza do grona postaci w Heroes of the Storm

Jest też sandbox.

Valeera Sangwinar dołączy dziś wieczorem do grona postaci w Heroes of the Storm, razem ze sporą aktualizacją gry, rozpoczynającą wydarzenie o nazwie Księżycowe Święto.

„Gladiatorka służyła jako członkini straży przybocznej króla Variana Wrynna. Teraz dzięki swoim zdolnościom została przyjęta w szeregi tajemniczej organizacji »Nieukoronowanych«, zrzeszającej łotrów i łotrzyce, by wspólnie walczyć z nacierającym Płonącym Legionem” - czytamy w opisie.

Valeera w akcji

Wśród najważniejszych talentów nowej bohaterki znajduje się Wigor, który zwiększa maksymalną energię po zebraniu odpowiedniej liczby Kul Regeneracji.

Ostowa Herbata za naciśnięciem jednego klawisza przywraca natychmiast 100 punktów energii. Umożliwia to na przykład uzyskanie drugiego, pełnego paska - na specjalne okazje.

Valeera najlepiej sprawdza się przeciwko odosobnionym celom. Dzięki talentowi Skrytobójstwa bohaterka zadaje dodatkowe obrażenia w walce z takimi pechowcami.

Publikowana jednocześnie aktualizacja to przede wszystkim wydarzenie Księżycowe Święto, z okazji którego w grze pojawią się nowe i powracające skórki oraz zestawy, a także zadania (Koguci Wyścig) i nagrody.

Jest też sandbox w trybie Gier dowolnych. Jest to pole bitwy, na którym maksymalnie dziesięciu graczy może korzystać z szerokiego wachlarza „oszustw”, aby osiągnąć granicę możliwości bohaterów w wieloosobowej rozgrywce.

Domyślnie tylko gracz jeden posiada dostęp do menu cheatów, takich jak szybkość gry, resetowanie budowli, natychmiastowe przenoszenie postaci, resetowanie talentów, zmiana poziomu czy nieskończona mana.

Jest też mnóstwo innych zmian i poprawek w interfejsie czy w balansie istniejących wojowników.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze