Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ultra Street Fighter IV ukaże się w 2014 roku

Dodatek z pięcioma bohaterami.

Podczas turnieju Evo Capcom ogłosił, że na początku 2014 roku wyda Ultra Street Fighter IV, dodatek do Street Fighter IV, zawierający pięciu bohaterów i szereg mniejszych ulepszeń.

W grze pojawią się Hugo, Poison, Rolento, Elena oraz piąty, całkiem nowy wojownik. Otrzymamy także sześć nowych aren do walki i usprawnienia w balansie rozgrywki.

Rozszerzenie wyceniono na 15 dol. (ok. 50 zł) na PS3, X360 i PC. Capcom przygotowuje także edycję specjalną Street Fighter IV wraz z dodatkiem, za 40 dol. (ok. 130 zł).

Wcześniej dodatek zapowiadano pod tytułem Super Street Fighter 4 Arcade Edition. Bijatyka Street Fighter IV ukazała się na konsolach i PC w 2009 roku, a rok później wydano Super Street Fighter IV z dodatkowymi bohaterami.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze